1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó mellszalaggal, szalagon "Hadirokkant" aranyozott bronz jelvény (29x22mm). Szign.: R. Placht T:AU / Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon after the first wound, on the ribbon "Invalid" gilt bronze badge (29x22mm). Sign.: R. Placht C:AU NMK 328.
~1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz miniatűr gomblyukjelvénye, aranyozott kard rátéttel, "JEROU BP VÁCI UTCA 39" gyártói jelzéssel (17x11mm) T:XF / Hungary ~1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze miniature buttonhole badge with gilt sword overlay, with "JEROU BP VÁCI UTCA 39" maker's mark C:XF NMK 334.
~1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz miniatűr gomblyukjelvénye, aranyozott kard rátéttel, gyártói jelzés nélkül (17x11mm) T:AU / Hungary ~1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze miniature buttonhole badge with gilt sword overlay, without any maker's mark C:AU NMK 334.
1928. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" öntött fém viseleti példánya későbbi mellszalagon, egyedi aranyozott, ezüstözött fém babérkoszorúba függesztve, rajta "1888-1928" évszámokkal (162x145mm) T:XF/ Hungary 1928. "3rd "Officer's Distinction for Long Service, 3rd Class" cast metal wearable piece on later ribbon, on unique, silver plated, gilt metal laurel wreath with "1888-1928" years C:XF
1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, kísérőlevéllel és igazolvánnyal C:XF patina, kopott ezüstözés / Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated bronze decoration with ribbon, with letter and certificate C:XF patina, worn silver plating NMK 418.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött hadifém kitüntetés mellszalaggal, fémjel nélkül T:AU / Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated war metal decoration with ribbon, without hallmark C:AU NMK 418.
~1930. A Magyar Koronás Bronzérem adományozói dísztokja, dombornyomott aranyozott koronával a fedlapon, rendkívül jó állapotban / Hungary ~1930. Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown decoration's award case with embossed gilt Holy Crown on the cover in very good condition
~1930. "HR (Hadirokkant)" bronz jelvény "Honsz. (Hadirokkantak, Hadiözvegyek és Hadiárvák Országos Nemzeti Szövetsége) Újpest" gravírozással (23x33mm) T:XF / Hungary ~1930. "HR (Invalid)" bronze badge with "Honsz. (National Association of War Veterans, War Widows and War Orphans) Újpest" engraving (23x33mm) C:XF
~1930. "Országos Frontharcos Szövetség" ezüstözött bronz gomblyukjelvény, hátoldalon "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzésben fordított N betűkkel (17x26mm) T:AU / Hungary ~1930. "Hungarian Front Fighters Association" enamelled buttonhole badge with "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." maker's mark, reversed N in the maker's mark (17x26mm) C:AU