Szántó Gergely (1886-1962) ~1920-1930. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda - MDLXXVII" bronz emlékérem sérült tartóra ragasztva (40mm) T:AU / Hungary ~1920-1930. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda - MDLXXVII (Royal Hungarian University Press - 1627)" bronze commemorative medal affixed to a damaged holder. Artist: Gergely Szántó (40mm) C:AU
Szentgyörgyi István (1881-1939) 1920. "A fekete lovas írójának, Herczeg Ferencnek, a bánáti svábság nagy fiának / 'Az egy élő Istenre mondom: vissza fogunk jönni! Vagy mi, vagy a fiaink és jaj annak aki láncot rakott a karotokra!' " kétoldalas bronz plakett (80x46mm) T:XF patina / Hungary 1920. "To Ferenc Herczeg" two-sided bronze plaque. Sign.: István Szentgyörgyi (80x46mm) C:XF patina HP 5162.
Telcs Ede (1872-1948) 1915. "A Pénzintézetek Hadikórházának orvosi kara Manninger Vilmosnak 1914-1915" egyoldalas bronz emlékplakett (55x34mm) T:XF patina / Hungary 1915. "The Military Hospital of Financial Institutions, Faculty of Medicine Department to Vilmos Manninger 1914-1915" one-sided bronze commemorative plaque. Sign.:Ede Telcs (55x34mm) C:XF patina HP.: 6112.
Tóth Gyula (1893-1970) 1917. "Worms 1521 / A reformáció 400 éves jubileumára - Erős vár a mi Istenünk 1517-1917" cink emlékérem (65mm) T:AU,XF korróziónyom / Hungary 1917. "400th Jubilee of the Reformation" Zn commemorative medallion. Sign.: Gyula Tóth (65mm) C:AU,XF corrosion HP 6259.
Habsburg Birodalom 1790. "II. Lipót pozsonyi koronázása" Ag koronázási zseton. "LEOPOLDVS II - D G ROM IMP S A - GER HVN BOH REX - ARCHID AVSTRIAE - CORONATVS - POSONII XV NOV - MDCCXC / PIETATE ET CONCORDIA" (2,18g/20,5mm) T:XF,VF / Habsburg Monarchy 1790. "Coronation of Leopold II in Pressburg" Ag coronation jeton (2,18g/20,5mm) C:XF,VF HTÉ 879.
1860. "Érem Kisfaludy Sándor Emlékéül / Adja Isten Hogy Magyar Légy" Sn emlékérem (33,5mm) T:AU / Hungary 1860. "Commemorative medllion of Sándor Kisfaludy / God bless you to be Hungarian" Sn medallion (33,5mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag koronázási zseton. "I FERENCZ JÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (3,29g/20mm) T:XF,VF / Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag coronation jeton (3,29g/20mm) C:XF,VF
Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag koronázási zseton. "I FERENCZ IÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (5,51g/23,5mm) T:AU,XF / Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag coronation jeton (5,51g/23,5mm) C:AU,XF small edge error
1869. "Corvin Mátyás Páholy Pest Kel. / Megnyittatott 000869iki Nyolcadik Hó 21én" bronz szabadkőműves emlékmedál nyakszalagon. Szign.: SEIDAN T:AU patina / Hungary 1869. Commemorative freemason bronze medal of the fundation of the Matthias Corvinus (Corvin Mátyás) Lodge. Sign: SEIDAN C:AU patina