1892KB "Ferenc József megkoronázásnak 25. évfordulójára" Ag zseton. "FERENCZ JÓZSEF I K A CS ÉS M H S D O AP KIR / A KORONÁZÁS XXV. ÉVFORULÓJA ALKALMÁBÓL MDCCCXCII" Körmöcbánya (5,04g/22mm) T:AU / Hungary 1892KB "25th Anniversary of the Coronation of Franz Joseph" Ag token Kremnitz (5,04g/22mm) C:AU
1931. "A Sárospataki Református Főiskola 400 Éves Jubileuma - 1531-1931 / Dicsérjétek és féljétek az Istent! - (Jel.K.XIV. 6-7.)" jelzett Ag emlékérem füllel (11,02g/0.800/27mm) T:XF / Hungary 1931. "A Sárospataki Református Főiskola 400 Éves Jubileuma - 1531-1931 / Dicsérjétek és féljétek az Istent! - (Jel.K.XIV. 6-7.)" hallmarked Ag commemorative medallion with ear (11,02g/0.800/27mm) C:XF
1943. "MAMOSZ (Magyar Művészetoktatásért Országos Szakmai Szervezet) - Nemzeti Művészi Fénykép Kiállítás Budapest 1943" bronz emlékérem (55mm) T:AU / Hungary 1943. "MAMOSZ (National Professional Organization for Hungarian Art Education) - National Artistic Photography Exhibition Budapest 1943" bronze commemorative medallion (55mm) C:AU
1952. "Kodály Zoltán és felesége" ólom öntőminta jelzés nélkül (91mm) T:2- ph. / Hungary 1952. "Zoltán Kodály and his Wife" Pb mould without makers mark (91mm) C:VF edge error
~1960-1970 "Selmecbányai Bányászati Akadémia tanulmányi éremsorozat" Matthäus Donner emlékérméinek utánveretei, ezüstpatinázott bronz 4db-os jutalomérem sorozat díszdobozban (46mm) T:AU / Hungary ~1960-1970 "Banská Stiavnica Academic Study Medal Series" restrikes of Matthäus Donner medals, silver paitnated bronze commemorative medal set in case (46mm) C:AU
2000. "A törvény / 1000 éve történt, mert meg kellett történnie, s úgy, ahogy ez rendeltetett" bronz emlékérem a 2000. évre, "25" sorszámú tanúsítvánnyal és ismertetővel. Az emlékérem összesen 2000 példányban készült, ebből 300-at vertek bronz Proof kivitelben. (32mm) T:UNC (eredetileg PP) patina / Hungary 2000. "A törvény / 1000 éve történt, mert meg kellett történnie, s úgy, ahogy ez rendeltetet...
DN "Mária Terézia / A kémlészettan tanulmányi érme" aranyozott bronz emlékérem, a Selmecbányai Bányászati Akadémia tanulmányi éremsorozata, Kohász jutalomérme, utánveret dísztokban "MAR THERESIA PIA AUG FEL REI METALLURG RESTAURATRIX". Szign.: M. Donner F. (45mm) T:XF,VF ph, karc, kopott aranyozás / Hungary ND "Maria Theresia / Study Medal of Chemistry" gilt bronze commemorative medallion of the s...
Ausztria / Bécs 1919. "A Numizmatikai Társaság és az Osztrák Érme- és Éremművészeti Társaság találkozója, 1919. január 27. Bécs" bronz emlékérem. Szign.: L. Hujer (55mm) T:XF / Austria / Vienna 1919. "Association of the Numismatic Society with the Austrian Society for Coins and Medals (Vereinigung der Numismatischen Gesellschaft mit der Österreichischen Gesellschaft für Münz- und Medaillenkunde)" ...
Német Harmadik Birodalom 1936. "München Hauptstadt der Bewegung - 500 jahre Deutsche Rennen / 1436-1936" peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.: H. Schwegerle (24,85g/0.990/40mm) T:XF patina / German Third Reich 1936. "München Hauptstadt der Bewegung - 500 jahre Deutsche Rennen / 1436-1936" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: H. Schwegerle (24,85g/0.990/40mm) T:XF patina
Spanyolország 1888. "Barcelonai Egyetemes Világkiállítás" bronz díjérem szalagon, "E. Arnaun & Castells" gyártói jelzéssel (50mm) T:AU a szalag sérült / Spain 1888. "Barcelona Universal Exhibition" bronze prize medal on ribbon with "E. Arnaun & Castells" maker's mark (50mm) AU the ribbon is damaged
Svájc DN "Domine Conserva Nos In Pace / Svájci Banktársaság" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, az 1710-es bázeli 2 Tallér mintájára készült előlappal (40,34g/0.925/53mm) T:UNC patina / Switzerland ND "Domine Conserva Nos In Pace / Swiss Bank Corporation" two-sided, hallmarked Ag medallion, with obverse modeled after the Basel 2 Thaler of 1710 (40,34g/0.925/53mm) C:UNC patina