1869-1914. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagán" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, a karikán "WILH. KUNZ - WIEN X." gyártó jelzéssel és csillag beütéssel T:AU / Hungary 1869-1914. "Golden Merit Cross on red ribbon" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, with "WILH KUNZ - WIEN X." maker's mark and star mark on the suspension ring C:AU NMK 218., Ortner-Ludwigstorf...
1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt vörös szalagon" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, a függesztőkarikán fémjellel és "BACHRUCH" gyártói jelzéssel T:XF zománchiba / Hungary 1869-1916. "Silver Merit Cross with the Crown on red ribbon" hallmarked Ag decoration on ribbon, with "BACHRUCH" maker's mark on the suspension ring C:XF enamel error NMK 222.
1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, függesztőkarikán fémjellel és "[WILH.] KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel T:AU,XF enamel error / Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration without ribbon, with "[WILH.] KUNZ - WIEN X" maker's mark on suspension ring C:AU,XF enamel error NMK.: 223.
~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem harmadszori adományozás" peremén jelzett Ag kitüntetés, az ismétlőpánton "Zimbler" gyártói jelzés, eredeti dísztokban. Szign.:Leisek T:AU,XF patina / Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class awarded for third time" Ag decoration, hallmarked on the edge, award band with "Zimbler" maker's mark, in award case. Sign: Leisek C:AU,XF patina...
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU NMK 245
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlan Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:AU patina, ph. / Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration without hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU patina NMK 133.
1914-1918. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" részben zománcozott, karikán jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval, szintén függesztőkarikán jelzett "G.A.S." gyártói jelzéssel. A "VIRIBUS UNITIS" szöveget tartalmazó rész 60 fokkal elfordulva. T:AU / Hungary 1914-1918. "Silver Merit Cross with the Crown on a war ribbon" hallmarked Ag decoration with original ri...
1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:AU kis zománchiba a koszorúban / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" hallmarked, enamelled Ag decoration on ribbon C:AU small enamel error in the laurel NMK 283.
1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal T:AU,XF kis zománchiba / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class" hallmarked, enamelled Ag decoration with ribbon C:AU,XF small enamell error NMK 282.