~1914-1929. 4db szalagsáv összevarrva, közte "Sebesültek Érme", "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel", "Magyar Háborús emlékérem", "Katonai Jubileumi Kereszt" használt, szép állapotban / Hungary ~1914-1929. 4pcs of miniature ribbons stitched together, with "Wound Medal", "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration", "Hungarian Commemorative War Medal", Dia...
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred - Dicsőséges és Győzedelmes Harczai Emlékére 1914-1915-1916" ovális jelzetlen Ag medál. Szign.: Körmendi Frim Jenő (br:28,90g/54x33mm) T:XF / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "30th Honved Infantry Regiment 1914-1915-1916" oval unmarked Ag medallion. Sign.: Jenő Körmendi Firm (br:28,90g/54x33mm) C:XF
~1914. "M. Kir. 8. Pécsi Honv. Huszár Ezred (Magyar Királyi Pécsi 8. Honvéd Huszárezred)" részben zománcozott és ezüstözött bronz jelvény. Szign.: Antal (62x31mm) T:XF,VF zománchiba, kopott ezüstözés / Hungary ~1914. "M. Kir. 8. Pécsi Honv. Huszár Ezred (Hungarian Royal 8th Honvéd Hussar Regiment of Pécs)" partially enamelled and silvered bronze badge. Sign: Antal (62x31mm) C:XF,VF enamel error, w...
1915. "Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" női csokorszalagon, Ag kitüntetés, fémjel a fülön T:AU / Hungary 1915. "Red-Cross Silver Medal with Military Ornament" on women's ribbon, Ag decoration, hallmark on ear C:AU NMK 285.
~1916. Ferenc József-rend lovagkeresztjének jelzetlen Au, zománcozott miniatűrje (32x24mm) T:AU,XF hátlapon a jobboldali keresztszáron zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy ~1916. Order of Franz Joseph, Knight's Cross miniature decoration, Au without hallmark, partially enamelled (32x24mm) C:AU,XF enamel error on the right-side cross stem on the reverse
1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti "V. Mayers Söhne" adományozói tokban T:AU viselésből eredő kis zománchibákkal / Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring, in original "V. Mayers Söhe" case C:AU with small enam...
Osztrák-Magyar Monarchia 1916-1918. "Károly császár és király" Zn sapkajelvény. Szign.: R. Marschall (33x40mm) + "Zita" Zn sapkajelvény. Szign.: R. Marschall (33x38mm) T:XF / Austro-Hungarian Empire 1916-1918. "CAROLVS IMP ET REX" Zn sheet metal cap badge. Sign.: R. Marschall (33x40mm) + "ZITA" Zn sheet metal cap badge. Sign.: R. Marschall (33x38mm) C:XF
1916. "37 (37. számú gyalogezred)" Cu jelvény + nyitható magyar katonai dögcédula, belül belekarcolt szöveggel (Papp Sándor, K.u.K. JR 37" és a hozzá tartozó személyi papírral T:XF / Hungary 1916. "37 (Infantry Regiment No. 37)" Cu badge + dog tag with document, with name scratched inside (Sándor Papp, Infantry Regiment No. 37) and with document C:XF
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya, negyedszeri adományozás" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti, viseltes dísztokjában. Szign.: Kautsch T:AU,XF / Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class, awarded for the fourth time" Ag decoration with hallmark on the edge, on ribbon, in its original, worn decorative case. Sign.: Kautsch C:AU,XF NMK 309.