30192.
40. Closed major auction
Sports awards and sports commemorative medals
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Bakonyi Sándor (1892-1937) 1931. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923" bronz díjérem, hátoldalán "Arkanzas Bpest" gyártói jelzéssel és "III. hely 1931. VI. 27." gravírozással (38mm) T:AU,XF patina / Hungary 1931. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923" bronze award medal with "Arkanzas Bpest" maker's mark and "III. hely 1931. VI. 27." engrave on the back. Sign.: Sándor Bakonyi (38mm) C:AU,XF patina