30195.
40. Closed major auction
Sports awards and sports commemorative medals
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Matzon Frigyes (1909-1986) 1933. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" bronz díjérem "Arkanzas BP." gyártói jelzéssel, hátoldalán "Diszkoszvető-csapat II. hely 1933" gravírozással (49mm) T:AU patina / Hungary 1933. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" bronze award medal with "Arkanzas BP." maker's mark and with "Diszkoszvető-csapat II. hely 1933" engrave on the back. Sign.: Frigyes Matzon (49mm) C:AU patina