Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 73

1934. "Magyar Kerékpáros Szövetség" jelzetlen Ag(?) díjérem bronz díszítménnyel, "HP" gyártói jelzéssel, "Magyarország rövidtávú bajnoka" feliratú nemzetiszínű szalagon (br.~31g/73x45mm) T:XF / Hungary 1934. "Hungarian Cycling Association" unmarked Ag(?) award medal with bronze decoration, with "HP" maker's mark, "Short-distance champion of Hungary" on a national-colored ribbon with the inscription (br.~31g/73x45mm) C:XF
30197.

1934. "Magyar Kerékpáros Szövetség" jelzetlen Ag(?) díjérem bronz díszítménnyel, "HP" gyártói jelzéssel, "Magyarország rövidtávú bajnoka" feliratú nemzetiszínű szalagon (br.~31g/73x45mm) T:XF / Hungary 1934. "Hungarian Cycling Association" unmarked Ag(?) award medal with bronze decoration, with "HP" maker's mark, "Short-distance champion of Hungary" on a national-colored ribbon with the inscriptio...

5 000 HUF
12,95
14,29
16

Csorba Géza (1892-1974) 1934. "Komjádi / Magyar Úszó Szövetség 1934" bronz emlékérem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:AU kis karcok /  Hungary 1934. "Komjádi / Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association) 1934" bronze commemorative medallion, with "LUDVIG BUDAPEST" maker's mark on the edge. Sign.:Géza Csorba (50mm) C:AU small scratches
30198.

5 000 HUF
12,95
14,29

Sóváry János / Ludvig József 1935. "Nemzeti Torna Egylet - 1863 - Matolay / Épség - Erő - Egyetértés - 1935.I." kétoldalas jelzett Ag sport díjérem "L.E." gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva (12,41g/0,800/30mm) T:AU patina, kis ph / Hungary 1935. Sóváry János / Ludvig József "National Gymnastic Association - 1863 - Matolay / Integrity - Strength - Consensus - 1935.I." Ag sport award medal with hallmark, "L.E." maker's mark, engraved on reverse (12,41g/0,800/30mm) C:AU patina, small edge error
30199.

Sóváry János / Ludvig József 1935. "Nemzeti Torna Egylet - 1863 - Matolay / Épség - Erő - Egyetértés - 1935.I." kétoldalas jelzett Ag sport díjérem "L.E." gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva (12,41g/0,800/30mm) T:AU patina, kis ph / Hungary 1935. Sóváry János / Ludvig József "National Gymnastic Association - 1863 - Matolay / Integrity - Strength - Consensus - 1935.I." Ag sport award medal wit...

7 000 HUF
18,13
20,00

1936. Bronz tenisz emlékérem füllel, hátoldalán "H.T.S.K. 1936. IX." gravírozással (37mm) T:XF patina, kis ph. /  Hungary 1936. Bronze tennis medallion with ear, with "H.T.S.K. 1936. IX." engraving on the back  (37mm) C:XF patina, small edge error
30200.

4 000 HUF
10,36
11,43

Ligeti Miklós (1871-1944) 1936. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem, hátoldalán "I. uszóverseny 1936. X.4." gravírozással (50mm) T:AU patina /  Hungary 1936. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronze award medal with "I. uszóverseny 1936. X.4." engraving on the back. Sign.: Miklós Ligeti (50mm) C:AU patina
30201.

8 000 HUF
20,73
22,86

1936. ezüstözött bronz birkózó emlékérem sas rátéttel, hátoldalán "Debrecen város bajnoksága 1936" (94x40mm) T:XF /  Hungary 1936. silver plated bronze wrestling commemorative medallion with an eagle overlay, and with "Debrecen város bajnoksága 1936" engraving on the back (94x40mm) T:XF
30202.

4 000 HUF
10,36
11,43

Martinelli Jenő (1886-1949) 1937. "Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1905-1935" nyolcszögletű bronz díjplakett, hátoldalán "Úszás 1937. II" gravírozással és "LUDVIG" gyártói jelzéssel (43x43mm) T:AU patina /  Hungary 1937. "Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete (Sports Association of the British-Hungarian Bank Officers) 1905-1935" bronze octagonal award medal with "Úszás 1937. II" engrave and "LUDVIG" maker's mark on the back. Szign.:Jenő Martinelli (43x43mm) C:AU patina
30203.

Martinelli Jenő (1886-1949) 1937. "Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1905-1935" nyolcszögletű bronz díjplakett, hátoldalán "Úszás 1937. II" gravírozással és "LUDVIG" gyártói jelzéssel (43x43mm) T:AU patina / Hungary 1937. "Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete (Sports Association of the British-Hungarian Bank Officers) 1905-1935" bronze octagonal award medal with...

4 000 HUF
10,36
11,43

1938. "A Magyar Kerékpáros Szövetség Érme Szent István évében" kétoldalas, jelzett Ag díjérem díszítménnyel, "HP" gyártói jelzéssel (24,09g/0.835/55x44mm) T:XF patina / Hungary 1938. "Medal of the Hungarian Cycling Association in the Year of St. Stephen" two-sided, hallmarked Ag award medal with decoration, with "HP" maker's mark (24,09g/0.835/55x44mm) C:XF patina
30204.

11 000 HUF
28,50
31,43

1938. "A Magyar Kerékpáros Szövetség Érme Szent István évében" kétoldalas, jelzett Ag díjérem díszítménnyel, "HP" gyártói jelzéssel (28,59g/0.835/75x45mm) T:XF patina / Hungary 1938. "Medal of the Hungarian Cycling Association in the Year of St. Stephen" two-sided, hallmarked Ag award medal with decoration, with "HP" maker's mark (28,59g/0.835/75x45mm) C:XF patina
30205.

11 000 HUF
28,50
31,43
9

1938. "A Magyar Kerékpáros Szövetség Érme Szent István évében" kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem (2db), egyik "HP" gyártói jelzéssel (20,12g, 20,64g/0.835/55x44mm) T:XF patina / Hungary 1938. "Medal of the Hungarian Cycling Association in the Year of St. Stephen" two-sided, unmarked Ag award medal (2pcs), one with "HP" maker's mark (20,12g, 20,64g/0.835/55x44mm) C:XF patina
30206.

11 000 HUF
28,50
31,43
10

1938. "Magyar Vívószövetség Budapest Székesfőváros Párbajtőr Egyéni Bajnoksága - 1938. - V." kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem "SGA" gyártói jelzéssel (11,89g/28mm) T:XF patina / Hungary 1938. "Hungarian Fencing Association Individual Small-sword Championship of Budapest Capital City - 1938. - V." two-sided, unmarked Ag medallion with "SGA" maker's mark (11,89g/28mm) C:XF patina
30207.

7 000 HUF
18,13
20,00

Matskássy Gyula (1912-1971) 1939. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" bronz díjérem, hátoldalán "800m Sík III. 1939" gravírozással (40mm) T:AU kis ph /  Hungary 1939. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája (Championship Medal / League of Hungarian Financial Institution Sports Associations)" bronze award medal with "800m Sík III. 1939" engrave on the back. Sign.: Gyula Matskássy (40mm) T:AU small edge error
30208.

Matskássy Gyula (1912-1971) 1939. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" bronz díjérem, hátoldalán "800m Sík III. 1939" gravírozással (40mm) T:AU kis ph / Hungary 1939. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája (Championship Medal / League of Hungarian Financial Institution Sports Associations)" bronze award medal with "800m Sík III. 1939" engrave on the back. Si...

4 000 HUF
10,36
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF