10020.
40. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
28 000 HUF
Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Harsányi Kálmán író portréja. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 25x20 cm / etching on paper, signed, framed