10033.
40. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
12 000 HUF
29
Klie Zoltán (1897-1992): Pécs, Ürögi rét 1921. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20,5x28,5 cm / watercolour on paper, signed, framed