10021.
40. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
150 000 HUF
388,60 EUR, 428,57 USD
Szőnyi István (1894-1960): Piaci jelenet. Akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 24×31 cm / watercolour on paper, signed, framed