Classic paintongs and graphics

Number of items: 99

Járitz Józsa (1893-1986): Női hátakt. Ceruza, papír, jelzett. 34x20 cm. Üvegezett fakeretben. / pencil on paper, signed, framed
10036.

55 000 HUF
142,49
157,14

Kohán György (1910-1966): Nő tállal. Ceruza, tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 42x30 cm. / Pencil and ink on paper, signed, framed
10037.

40 000 HUF
103,63
114,29

Buday György (1907-1990), 2db Tildy Zoltán (1889-1961) köztársasági elnök és neje számára ajánlott grafika: "Britannia, 1940-41". Fametszet, papír, jelzett. Számozott: 19/50. Tildy Zoltánnak szóló ajándékozási sorokkal: "Tildy Zoltán elnök úrnak mély tisztelettel és szeretettel, Budapest, 1947 karácsonyán, Buday György". Üvegezett fa keretben, 20×20 cm. + Buday György (1907-1990): "Ioan - 1939". Fametszet, papír, jelzett. 20 példányban készült (ed. 20). Tildy Zoltán köztársasági elnök feleségének szóló ajándékozási sorokkal: "Az elnökné asszonynak hódolattal 1947. karácsonyán. Buday György". 23x25 cm. Üvegezett fakeretben.
10038.

Buday György (1907-1990), 2db Tildy Zoltán (1889-1961) köztársasági elnök és neje számára ajánlott grafika: "Britannia, 1940-41". Fametszet, papír, jelzett. Számozott: 19/50. Tildy Zoltánnak szóló ajándékozási sorokkal: "Tildy Zoltán elnök úrnak mély tisztelettel és szeretettel, Budapest, 1947 karácsonyán, Buday György". Üvegezett fa keretben, 20×20 cm. + Buday György (1907-1990): "Ioan - 1939". F...

55 000 HUF
142,49
157,14

Tichy Kálmán (1888-1968): Jeruzsálem Délkeletről. Akvarell, papír, jelzett, 27x36 cm / Kálmán Tichy (1888-1968): Jerusalem from the southeast. Watercolour on paper, signed, 27x36 cm
10039.

48 000 HUF
124,35
137,14

Tichy Gyula (1879-1920): Tivornya. Tus, papír, jelzés nélkül, jobbra lent datált (1904), hátoldalán Tichy Kálmánné igazolásával. 22x15 cm. Üvegezett fakeretben. / Gyula Tichy (1879-1920): Party. Ink on paper, unsigned, dated lower right (1904), with Kálmánné Tichy's (wife of his brother) autograph description on the reverse, that it is Gyula Tichy's work. 22x15 cm. Framed.
10040.

55 000 HUF
142,49
157,14

Nagy Sándor (1869-1950): A tékozló fiú (vázlat a Pesterzsébeti templomhoz), 1938 körül. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent monogrammal. 23×46 cm. Üvegezett fakeretben.
10041.

85 000 HUF
220,21
242,86

Tichy Kálmán (1888-1968): Szidón. Akvarell, papír, jelzett, 27x36 cm / Kálmán Tichy (1888-1968): Sidon. Watercolour on paper, signed, framed. 27x36 cm
10042.

48 000 HUF
124,35
137,14

Tichy Gyula (1879-1920): Kalapos hölgy (szecessziós tanulmányrajz). Tus, ceruza, papír, jelzés nélkül, 15,5x11 cm. Üvegezett fakeretben. Kiállítva: Art&Antique Budapest, 2022. Reprodukálva a MissionArt Galéria honlapján: https://missionart.hu/kiallitas/art-antik-missionart-galeria-2023-klasszikus-szekcio// Lady with hat (art nouveau drawing), ink and pencil on paper, unsigned, 15,5x11 cm. Framed. Exhibited: Art&Antique Budapest, 2022. Reproduced on the homepage of the MissionArt Gallery: https://missionart.hu/kiallitas/art-antik-missionart-galeria-2023-klasszikus-szekcio/.
10043.

Tichy Gyula (1879-1920): Kalapos hölgy (szecessziós tanulmányrajz). Tus, ceruza, papír, jelzés nélkül, 15,5x11 cm. Üvegezett fakeretben. Kiállítva: Art&Antique Budapest, 2022. Reprodukálva a MissionArt Galéria honlapján: https://missionart.hu/kiallitas/art-antik-missionart-galeria-2023-klasszikus-szekcio// Lady with hat (art nouveau drawing), ink and pencil on paper, unsigned, 15,5x11 cm. Framed. ...

32 000 HUF
82,90
91,43

Gulácsy Lajos (1882-1932): Ház a fák között, 1900 körül. Olaj, vászon, fára ragasztva. Jelezve balra lent: Gulácsy L. 37,5x26,5 cm. Keret hátoldalán Szépművészeti Múzeum 795/955 bírálati címkéjével. Bellák Gábor művészettörténész szakvéleményével. / oil on canvas, mounted on wood, signed. On the reverse with the label 795/955 by Hungarian Museum of Fine Arts.
10044.

1 900 000 HUF
4 922,28
5 428,57

Mihály Rezső (1889-1972): Próféta (szecessziós rajz), 1910-es évek. Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra lent (RM monogrammal). Üvegezett fakeretben. 32x24 cm. / Mihály Rezső (1889-1972): Prophet (art nouveau drawing). Watercolour and ink on paper, signed lower right, framed. 32x24 cm.
10045.

120 000 HUF
310,88
342,86

Tichy Kálmán (1888-1968): Az uzsorás. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 25×20 cm. Üvegezett fakeretben. / linocut on paper, framed.
10046.

38 000 HUF
98,45
108,57

Tichy Gyula (1879-1920): Boszorkány és női akt (szecessziós jelenet). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 24x17,5 cm. Üvegezett fakeretben. / art nouveau scene, etching on paper, unsigned, 24x17,5 cm. Framed.
10047.

42 000 HUF
108,81
120,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF