10197.
40. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
40 000 HUF
Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista kép (cím nélkül). Monotípia, papír. Jelzett a hátoldalán. Papírra kasírozva. Kisebb sérüléssel 23x16,5 cm / monotype on paper, signed on the reverse, with small damage.