10107.
40. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
Kopasz Tamás (1958-): "Kéznélkülálltottazágymellett". Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fa keretben, 42x29,5 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.kopasztamas.hu/002%204puhaujjbegy%20a3%20%2018.htm / Tamás Kopasz (1958-): "Kéznélkülálltottazágymellett". Mixed technique on paper, signed lower right, framed, 42x29,5 cm. Reproduced on the homepage of the artist: http://www.kopasztamas.hu/002%204puhaujjbegy%20a3%20%2018.htm