10119.
40. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
46 000 HUF
Maurer Dóra (1934-): Virágok. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, lap széle kissé foltos, rézkarc alja kissé sérült, 40×29 cm.