10118.
40. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
18 000 HUF
Rékassy Csaba (1937-1989): Honestas (erények sorozat). Rézmetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA I/XV. számozással, üvegezett fakeretben, apró foltokkal, 15,5×8 cm / engraving on paper, signed, EA I/XV, framed