10160.
40. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
65 000 HUF
168,39 EUR, 185,71 USD
Sajdik Ferenc (1930-): Fűrészelő (Reader's Digest illusztráció). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent (kétszer). 14x22 cm. Üvegezett fakeretben. / mixed technique on paper, signed, framed