10109.
40. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
55 000 HUF
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Kés a befőttben. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, számozott (IV./VI.). Vincze Mill és ef.Zámbó István szárazbélyegzőivel. Üvegezett fakeretben. 37×26 cm / computer print, mixed technique on paper, signed, numbered (IV./VI.), framed