Chinaware / Porcelain Number of items: 39
2819278
11034
40
900000
Other collectibles
Zsolnay monumentális Fülesbaglyos / ördögös díszkancsó. Formába préselt keménycserép, aranyozott (néhány helyen korának megfelelően kopottas), virágdíszes palásttal. Elefántcsontszín alapmázon kidomborodó, magastüzű, színes mázakkal festett virág ábrázolással. Hibátlan állapotban. Alján jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs és 1018 (formaszám) és családi jegy, valamint máz alatt kékkel bélyegzett...
900 000 HUF
2819309
11035
40
550000
Other collectibles
Zsolnay historizáló dísztál: Parisz ítélete. Nagyméretű, fehércserép. Savmaratott felületén többrétegű, színes, eozinmázakkal festve. Öblében Parisz ítélete, relief jelenettel. Peremén kis hajszálrepedéssel. Alján jelzett: Zsolnay Pécs, és 252 (formaszám), eozinnal festett, pontsoros, kerek, pecsétszerű márkajelzés. d: 31,5 cm, m: 4,5 cm Párisz alakját már az ókori képzőművészek is kedvelték, f...
550 000 HUF
2874571
11036
40
Other collectibles
Zsolnay millenniumi díszváza. Korongozott és kézzel alakított fehércserép. Savmaratott felületén többrétegű, színes eozinmázakkal aprólékosan megfestett, ismétlődő virágmotívumok, ún. millenniumi dekor. Alján masszába nyomott kivehetetlen formaszámok, valamint eozinnal festett kettős körben pecsétszerű, festett márkajelzés. Zsolnay, Pécs, 1895-96. Hibátlan. d: 14 cm
10 000 HUF
2863602
11037
40
220000
Other collectibles
Zsolnay dísz váza. Többtüzű mázakkal. Palástján virág díszítménnyel. Jelzett. Zsolnay Pécs. Hibátlan. m: 34,5 cm
220 000 HUF
2863600
11038
40
200000
Other collectibles
Zsolnay dísz váza. Többtüzű mázakkal. Palástján virág díszítménnyel. Jelzett. Zsolnay Pécs. Hibátlan. m: 29,5 cm
200 000 HUF
2863590
11039
40
220000
Other collectibles
Zsolnay: Anya gyermekével. Kézzel festett porcelán, jelzett, Terv: Sinkó András. Talapzatán kér hajszálrepedés. m: 36 cm
220 000 HUF
2867215
11040
40
80000
Other collectibles
Pávaszemes kis kaspó, Zsolnay-gyár, 1910-13 körül, pávaszemes labrador eozin máz, felületi kopás, Jelezett: relief szerű Zsolnay Pécs öttornyos körpecséttel, Formaszám: 4155. Korának megfelelő mázrepedésekkel. d: 8,5 cm
80 000 HUF
2870151
11041
40
220000
Other collectibles
220 000 HUF
2863578
11042
40
48000
Other collectibles
48 000 HUF
2863611
11043
40
380000
Other collectibles
Zsolnay: Anonymus. Eozin mázas porcelánfajansz. Jelzett. Hibátlan, 1920-30 körül. 23x15x21 cm
380 000 HUF
2856725
11044
40
200000
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas váza pár. "Kopjás váza" Formaterv Török János. Jelzett hibátlan. m: 34 cm
200 000 HUF
2864326
11045
40
26000
Other collectibles
26 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035