Number of items: 39

Zsolnay alapmázas váza. "Kopjás váza" Formaterv Török János. Jelzés nélkül, hajszálrepedéssel. m: 34 cm
11046.

36 000 HUF
97,56
112,50

Zsolnay alapmázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 35 cm
11047.

30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay alapmázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm
11048.

36 000 HUF
97,56
112,50

11049.

100 000 HUF
271,00
312,50

Zsolnay eozin mázas asztali névjegytartó, három figurális keselyű díszítménnyel, jelzett, hibátlan, 1920-30 körül, 17,5x14x11 cm
11050.

20 000 HUF
54,20
62,50
17

Zsolnay modern ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán váza, jelzett, 1960 körül, kis kopásokkal, m: 22,5 cm
11051.

22 000 HUF
59,62
68,75

Antik Zsolnay gyufatartó, korának megfelelő sérülésekkel, 1900 körül, m: 5 cm
11052.

12 000 HUF

Herendi Viktória porcelán teás készlet. 6 személyes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan!!!
11053.

240 000 HUF
650,41
750,00

Herendi Rothschild mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36,5 cm
11054.

60 000 HUF
162,60
187,50

11055.

20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi Hadik huszár, tervező: Kisfaludy Strobl Alajos. Színesen festett porcelán. kardja restaurált. Jelzett. m: 40 cm
11056.

60 000 HUF
162,60
187,50

Herendi táncosnő. Kézzel festett porcelán, tervező: Lux Elek. Jelzett: Lux Elek, herendi jelzést nem találtam, apró gyáritűzrepedéssel, m: 21 cm.
11057.

30 000 HUF
81,30
93,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF