15 000 HUF
cca 1930? Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Filtex Sevilla kelmereklám, litografált, dombornyomott fém reklámtábla, [Bp.], Buchsteiner és Fia, jelzett (Gebhardt de felette és alatta a jelzés olvashatatlan), körbevágott, kopott, 47x31 cm