cca 1910-1920 Hornyánszky Viktor csász. és kir. udvari könyvnyomdája Budapest, dekoratív, dombornyomott, szecessziós reklámlap, jó állapotban, 16,5x11 cm
1930 Szénássy, Hofmann és Társa Rt. Selyem és gyapjúkelmék áruháza tavaszi és nyári divatértesítője. Bp., Tolnai-ny., 16 p. A borító Sebők Imre munkája. A hátsó borítón az üzlet képével. Hajtásnyommal, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány lapon gyűrődésnyommal, tűzött.
1941 Csonka János Gépgyára Rt. Motor alkatrész és javítási árjegyzék 1941. Bp., 1941., nyn., II+28 p. Haránt-alakú spirálkötés, borítón kisebb törésnyommal, máskülönben jó állapotban. Többek közt BMW, Chevrolet, Citroen, Fiat, Ford, Horch, Lang Diesel (Láng-Diesel), Mávag, Mercedes-Benz, Opel, Rába-Krupp, Renault, Skoda, Audi, stb. márkák és típusok adataival.
"A mely házban van tengeri sósborszesz nincs abban betegség. A Czurda Vilmos-féle tengeri sósval készített sósborszesz... Eredeti minőségben csakis Kiskunhalason, a Szent István király gyógyszertárban lesz előállítva." Dávidházy Kál. Rt. (Kleinfeller K.) Debreczen-ny.", 7x13 cm
2 db menükártya: cca 1900 Temesvár, Hotel Prince Royal díszesen illusztrált francia ny. menükártyája, jobb alsó sarkában kissé sérült, 21x11 cm + 1909 Palais Sinaia, a Peles kastély látképével illusztrált francia ny. menükártya, jobb felső sarkában apró sérüléssel, hátoldalához egy másik kézzel írt menü rögzítve, 19x9 cm / 2 menu cards, one of them Timisoara Hotel Prince Royal, the other 1909 Palais Sinaia, with illustration of castle Peles
cca 1930? Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Filtex Sevilla kelmereklám, litografált, dombornyomott fém reklámtábla, [Bp.], Buchsteiner és Fia, jelzett (Gebhardt de felette és alatta a jelzés olvashatatlan), körbevágott, kopott, 47x31 cm