24 000 HUF
Munkácsy Mihály (1844-1900) festménye után, kőre rajzolta Kollarcz Ferenc (1825-1894): Siralomház. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. XIX. sz. vége. Javított. Üvegezett fakeretben. 40,5x55 cm. Rendkívül ritka, tudomásunk szerint korábban nem szerepelt árverésen!