10727.
41. Closed major auction
Historical documents, manuscripts
10 000 HUF
41
1914 Dohnányi Ernő (1877-1960) zeneszerző autográf dedikációja, Hans Lindloff (1878-1960): Dohnányi Ernőt ábrázoló grafikáján, dátumozva (Charlottenburg. 5. V. 1914), kissé kopott, üvegezett keretben, 43x34 cm