11286.
41. Closed major auction
Judaica
30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
1930 Ribáry Ernő (?-1930) egyedi készítésű emlékkönyve. Nagyméretű, dekoratív bőrkötésű, zsinórfűzéses emlékkönyv/album, benne Ribáry Géza (az elhunyt fia) apjáról írt írásaival, visszaemlékezésivel; fotókkal, kézzel festett/rajzolt illusztrációkkal és könyvdíszekkel. A könyv elején tartalomjegyzékkel. A borítón némi (korának megfelelő) kopottsággal, a gerincen apró felületi sérülésekkel, egyébként jó állapotban. Eredeti, kissé sérült karton tékában.