11440.
41. Closed major auction
Maps
24 000 HUF
1893-1895 Budapest és környékének katonai térképe, 1:25.000, szÃnes litográfia, Bp., Grill Károly, vászonra kasÃrozva, a vászon hátoldala foltos, néhány levél a vászonon meglazult, 100x115 cm