11464.
41. Closed major auction
Music, Musical notes, Instruments
10 000 HUF
Markó Miklós: A régi mulató Magyarország. Híres cigányzenészek. 80 elhalt és 320 fővárosi, vidéki és külföldi prímás és jelesebb zenekari tagok arcképével, 56 zenekar képével, rajzokkal, több mint 500 segédzenész arcképével. Szerk. és kiadja: - -. A történeti visszaemlékezésekhez készült nagyszámú illusztrációt Mühlbeck Károly festőművész rajzolta. [Bp., 1927], Markó Miklós,(Thália-ny.), 240 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó hátsó szennylappal, laza fűzéssel, néhány kissé foltos lappal.