11057.
41. Closed major auction
Photo
90 000 HUF
1897 Zala György (1858-1937) a Ferenc József császárról készült mellszoborral és Ferenc Józseffel műtermében, kartonra ragasztott nagyméretű fotó, jelzett, kisebb sérülésekkel, 44×33 cm