cca 1978 Ágoston István fotóriporter pecsétjével jelzett vintage riportfotó, vélhetően publikálva a Magyar Ifjúság című magazinban, amelynek munkatársa volt a kép szerzője, ezüst zselatinos fotópapíron, 17x23,2 cm
1970 Görbe Ferenc bajai fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, ezüst zselatinos fotópapíron, a kép a Népművelési Intézet által, Dunaújvárosban megrendezett fotós alkotótelep (eredeti fotókat tartalmazó) albumából származik, 17x21,5 cm
1970 Bíró Tibor miskolci fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Halásztanyán), ezüst zselatinos fotópapíron, a kép a Népművelési Intézet által, Dunaújvárosban megrendezett fotós alkotótelep (eredeti fotókat tartalmazó) albumából származik, 23,8x18 cm
1970 Balogh Ferenc (1923-1993) békéscsabai fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Csillag), ezüst zselatinos fotópapíron, a kép a Népművelési Intézet által, Dunaújvárosban megrendezett fotós alkotótelep (eredeti fotókat tartalmazó) albumából származik, 10x20,8 cm
1973 Markó Kamilla győri fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Lány), ezüst zselatinos fotópapíron, a kép a Népművelési Intézet által, Győrben megrendezett fotós alkotótelep (eredeti fotókat tartalmazó) albumából származik, a felirat átvilágítva olvasható, albumlapra felragasztva, 21x15 cm
Székely Aladár (1870-1940): Ady Endre portréja, fotó, fotó, Székely Aladár műterméből, jelzett: a fotó jobb alsó sarkában Székely Aladár szárazbélyegzőjével, paszpartuban, üvegezett keretben, fotó: 22x16,5 cm, keret: 40x29,5 cm
cca 1950-60 Christian Dior 3 db divatfotó, Lénárt Angéla magyar modell. Hátoldalán Photo Maywald, Paris pecsétjével jelzett és az egyiken Lénárt Angéla autográf feliratával: "Mukimnak A Louvre kertjében Párizsban Dior ruhában". 14,5x9 14,5x11 cm közötti méretekben. / cca 1950-60 Christian Dior 3 fashion photos, with Angéla Lénárt Hungarina model. With the stamp of Photo Maywald, Paris on the reverse. Between 14,5x9 and 14,5x11 cm
cca 1950-60 Christian Dior divatfotó, a párizsi Dior műhelyben készült, miközben egy férfi rajzolja Lénárt Angéla magyar modellt. Hátoldalán Photo Maywald, Párizs pecsétjével jelzett és Lénárt Angéla autográf feliratával. 23,5x18 cm. / cca 1950-60 Christian Dior fashion photo, with Angéla Lénárt Hungarian model while a man drawing. With the stamp of Photo Maywald, Paris and the Angéla Lénárt's autograph description on the reverse. Between 14,5x9 and 14,5x11 cm