Photo

Number of items: 317

cca 1978 Ágoston István fotóriporter pecsétjével jelzett vintage riportfotó, vélhetően publikálva a Magyar Ifjúság című magazinban, amelynek munkatársa volt a kép szerzője, ezüst zselatinos fotópapíron, 17x23,2 cm
10972.

2 000 HUF
5,18
5,71
1970 Görbe Ferenc bajai fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, ezüst zselatinos fotópapíron, a kép a Népművelési Intézet által, Dunaújvárosban megrendezett fotós alkotótelep (eredeti fotókat tartalmazó) albumából származik, 17x21,5 cm
10973.

2 400 HUF
6,22
6,86
1970 Bíró Tibor miskolci fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Halásztanyán), ezüst zselatinos fotópapíron, a kép a Népművelési Intézet által, Dunaújvárosban megrendezett fotós alkotótelep (eredeti fotókat tartalmazó) albumából származik, 23,8x18 cm
10974.

2 000 HUF
5,18
5,71
1970 Balogh Ferenc (1923-1993) békéscsabai fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Csillag), ezüst zselatinos fotópapíron, a kép a Népművelési Intézet által, Dunaújvárosban megrendezett fotós alkotótelep (eredeti fotókat tartalmazó) albumából származik, 10x20,8 cm
10975.

2 200 HUF
5,70
6,29
1967 Müller Ferenc budapesti fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Játék), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x17,4 cm
10976.

2 400 HUF
6,22
6,86
1973 Markó Kamilla győri fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Lány), ezüst zselatinos fotópapíron, a kép a Népművelési Intézet által, Győrben megrendezett fotós alkotótelep (eredeti fotókat tartalmazó) albumából származik, a felirat átvilágítva olvasható, albumlapra felragasztva, 21x15 cm
10977.

2 200 HUF
5,70
6,29
Lucien Hervé (1910-2007): Árnyék és grafiti. Lucien Hervé francia - magyar származású fotós pecséttel jelzett fotóművészeti alkotása, 21x14,5 cm
10978.

20 000 HUF
51,81
57,14
Lucien Hervé (1910-2007): Párizsi utcarészlet. Lucien Hervé francia - magyar származású fotós pecséttel jelzett fotóművészeti alkotása, 16x16 cm
10979.

20 000 HUF
51,81
57,14
Székely Aladár (1870-1940): Ady Endre portréja, fotó, fotó, Székely Aladár műterméből, jelzett: a fotó jobb alsó sarkában Székely Aladár szárazbélyegzőjével, paszpartuban, üvegezett keretben, fotó: 22x16,5 cm, keret: 40x29,5 cm
10980.

10 000 HUF
25,91
28,57
22
cca 1980 Somogyi Tamás: Sikoly, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
10981.

2 400 HUF
6,22
6,86
cca 1950-60 Christian Dior 3 db divatfotó, Lénárt Angéla magyar modell. Hátoldalán Photo Maywald, Paris pecsétjével jelzett és az egyiken Lénárt Angéla autográf feliratával: "Mukimnak A Louvre kertjében Párizsban Dior ruhában". 14,5x9 14,5x11 cm közötti méretekben. / cca 1950-60 Christian Dior 3 fashion photos, with Angéla Lénárt Hungarina model. With the stamp of Photo Maywald, Paris on the reverse. Between 14,5x9 and 14,5x11 cm
10982.

20 000 HUF
51,81
57,14
9
cca 1950-60 Christian Dior divatfotó, a párizsi Dior műhelyben készült, miközben egy férfi rajzolja Lénárt Angéla magyar modellt. Hátoldalán Photo Maywald, Párizs pecsétjével jelzett és Lénárt Angéla autográf feliratával. 23,5x18 cm. / cca 1950-60 Christian Dior fashion photo, with Angéla Lénárt Hungarian model while a man drawing. With the stamp of Photo Maywald, Paris and the Angéla Lénárt's autograph description on the reverse. Between 14,5x9 and 14,5x11 cm
10983.

14 000 HUF
36,27
40,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF