11513. 41. Closed major auction Printed Materials
10 000 HUF
0 HUF
1957 Dörmögő Dömötör. I. évf. 1-9.,11-12. sz. Majdnem teljes első évfolyam. Haránt-alakú élvászon-kötésben, egy címlapon kis sérüléssel, egy címlapon javítással, 10. szám hiányzik.
Photo of the item taken by : hsz