cca 1930 Kodak super-sensitiv pankromatikus film prospektus. Bp., Tolnai-ny., 8 sztl. lev. Benne gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált, közte több Pécsi József (1889-1956), Balogh Rudolf (1879-1944), Escher Károly (1890-1966) és mások fotóival. Kiadó papírkötés. + cca 1930 1 ujjal könnyen... Kodak prospektus. hn., én., Löbl D. és Fia, kis szakadással, 2 sztl. lev.
cca 1930-1940 Le a német horogkereszttel! A Magyarországi Szociáldemokrata Párt röpirata. (Felelős kiadó: Szeder Ferenc országgyűlési képviselő). Bp., Világosság-ny., 8 p. Náciellenes, politikai propaganda kiadvány. Kiadói illusztrált, tűzött papírkötés, a borítón némi kopással, hátul kis foltokkal.
1935-1937 Szülőföldünk. Honismereti füzet. Szerk.: Szepessy Sándor. I. évf. 1. sz. (induló szám), II. évf. 1-10. sz. (teljes évfolyam), III. évf. 3-6. sz. (összesen 15 db). Fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. A borítókon Nemesszeghy Jenő grafikáival. Kiadói tűzött papírkötés, változó, túlnyomórészt jó állapotban. Havonta megjelenő folyóirat, melynek célja a felvidéki magyar kultúra ápolása, a nemzettudat fenntartása volt. Ritka!
1938 Magyar Könyvbarátok prospektusa. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 4 sztl. lev. Fekete-fehér illusztrációkkal. A borító art deco illusztrációja Janovits István (1903-1966) grafikus munkája. Kiadói papírkötés.
1941 gróf széki Teleki Pál (1879-1941) mininszterelnök halála után meghívó földi maradványainak az Országház kupolacsarnokában történendő beszentelésére, személyre szóló meghívó vitéz Mike Gyula min. osztálytanácsos részére, közepén hajtásnyommal, 13x20 cm