18247.
41. Closed major auction
Books: Gastronomy and Gardening
10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Mihálka Antal: Állattan. Felsőbb gymnasiumok használatára. Pest, 1860. Heckenast Gusztáv. 248p. 170 fametszvényi rajzzal. Második, javított kiadás. Félvászon-kötésben, aranyozott gerinccel. Jó példány