5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
A valószínűség szerepe az igazságszolgáltatásban című konferencia anyaga. Pécs, 1979. október 4-5. Szerk.: Vargha László. Pécs, 1981, Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kara Bűnügyi Tudományok Tanszéke, 4+284 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 300 példányban. Benne a szerkesztő, Vargha László (1913-1996) büntető eljárásjogász, kriminalista, nemzetközi tekintélyű írásszakértő, tanszékvezető egyetemi tanár gépelt levelével Destek Miklós (1920-2020). Igazságügyi szakértő részére, rajta autográf aláírásával.