12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Puskin Sándor: Anyégin Eugén. Regény versekben. Ford.: Bérczy Károly. Krúdy Gyula előszavával, Gara Arnold eredeti rézkarcaival. Bp., 1920, Génius, 238+(2) p. + 8 (rézkarcok) t. Kiadói "D"-kötésben (,,301-400 sorszámu, pótpergament kötésben, angol velin papiroson"), kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel. Számozott (345./500) példány.