10 000 HUF
Johann Justus Herwing: Flexiers von Reval, der ehemaligen Gesellschaft Jesu Pristers, Philosophischer Catechismus oder Sammlung von Beobachtungen, wodurch die christliche Religion gegen ihre Feinde vertheidiget wird. I-II Bände. Augsburg, 1781, Matthäus Riegers sel Sohnen, 16+311+13; 4+420+31 p. Német nyelven. Első német kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötésben, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal, az első címlapon tulajdonosi bejegyzéssel.