18005.
41. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
24 000 HUF
Almásy György: Vándor-utam Ázsia szívébe. Írta: Dr. - -. 226 szövegközti képpel, 18 táblával, 3 színes képpel és térkép-vázlattal. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat. LXXII. Bp., 1903. K. M. Természettudományi Társulat, (Hornyánszky-ny.), XII+737+3 p.+1 (kihajtható térkép) t. + 21 (ebből 8 kihajtható, 3 színes) t. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli aranyozott gerincű bordázott félbőr-kötés, festett, mintás lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.