18002.
41. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Campe, (Heinrich) Henr. Joachim: Amerika fölfedezése. Mulatságos olvasó könyv gyermekek és ifjak számára. -- után Peregriny Elek. III. rész. (töredék) Pozsonyban, 1839. Bucsánszky Alajos. 156p.+1 kihajt. térk. A mű három részben teljes. Kiadói papírkötésben, gerincen sérüléssel. Ritka!