30225.
41. Closed major auction
Hungarian and Foreign commemorative medallions
40 000 HUF
1881. "RUDOLF CS. ÉS KIR. FŐHERCZEG TRÓNÖRÖKÖS ÉS STEFÁNIA BELGA KIR. HERCZEGNŐ - MENYEGZŐJÜK EMLÉKÉRE / EZREK AJKÁN EGY HANG EGY ÉRZELEM - BUDAPEST FŐVÁROS KÖZÖNSÉGE" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Leisek (65mm) T:AU,XF patina, ph., R! / Hungary 1881. "For the wedding of Archduke Rudolf and Princess Stefania of Belgium" double-sided bronze medallion. Sign.: Leisek (65mm) T:AU,XF patina, edge error, R!