Peter Hauser: "Katalog meiner Sammlung von Medaillen, Plaketten und Jetons aus der regierungszeit der Kaiser Ferdinand I. und Franz Josef I." Első és második kötet. Magánkiadás, 2006. / Peter Hauser: "Katalog meiner Sammlung von Medaillen, Plaketten und Jetons aus der regierungszeit der Kaiser Ferdinand I. und Franz Josef I." Vol. I-II. Self published, 2006.
"Horváth Endre festőművész és grafikus (1896-1954)" Magyar Pénzjegynyomda Rt., Budapest, 2000. Sorszámozott díszkiadás, "033"-as sorszámmal, rézkarc melléklettel: "Horváth Endre: Újévi Üdvözlőlap", eredeti papírcsomagolásban "PÉNZJEGYNYOMDA RT - BUDAPEST" ragasztószalaggal. A ragasztó nagyrészt elengedett / Hungary "Endre Horváth painter and graphic artist (1896-1954)" Magyar Pénzjegynyomda Rt., ...
Horváth Endre (1896-1954) festőművész és grafikus különböző munkáinak rézmetszet tervei egy lapon, közte 1940. 2P hátlapi terv, Vajdahunyad vár, Szent Imre bélyegterv (344x285mm) T:AU sarokhajlás, folt / Several copperplate designs on one sheet of Hungarian painter and graphic artist Endre Horváth (1896-1954), including reverse design of the 1940. 2 Pengő banknote, Vajdahunyad castle and Saint Em...
Bognár György (1944-) 1996. "Puskás Ferenc / Az évszázad gólkirálya" Ag emlékérem (12,1g/0.999/30mm) sorszámozott "00312" bélyeges borítékon, Puskás Ferenc saját kezű aláírásával T:PP kis patina / Hungary 1996. "Puskás Ferenc / Az évszázad gólkirálya (Ferenc Puskás / The King of Goals of the Century)" Ag commemorative medallion (12,1g/0.999/80mm) in coin envelope with serial number "00312", on it ...
Osztrák Birodalom 1795. Circulare, körlevél a 2kr és 6kr érmék bevezetéséről az érmék rézmetszetű képével, latin nyelven / Austrian Empire 1795. Circulare (letter) regarding the issue of 2 Kreuzer and 6 Kreuzer coins with pictures of said coins, in latin language
DN (1849) Az Erdélyi Főhadipénztár váltójegyeinek teljes, modern nyomatú sorozata "Körösladányi krajcárok": 2-6-10kr névértékek, a 2kr hátlapjának felső részén ragasztónyom T:UNC,AU / Hungary ND (1849) Modern print of the Transylvanian Main Military Treasury's notes, the so-called "Körösladányi krajcárok": 2-6-10 Kreuzer denominations, the 2 Kreuzer with gluemark at the upper edge C:UNC,AU
1983. "100" névértékű, a de La Rue cég számára készített un. "05-ös Próba Forma", "Designed and engraved by Hungarian Banknote Printig House", "Pénzjegynyomda Részvénytársaság" karton mappában T:UNC / Hungary 1983. "100" denomination, made for the "de La Rue company, the so called "05-ös Próba Forma", "Designed and engraved by Hungarian Banknote Printig House" in "Pénzjegynyomda Részvénytársaság" ...
Svájc ~2000. Egyoldalas bankjegy tervezet névérték nélkül, "Shakespeare" előlapi tervezettel, a De La Rue bankjegynyomda kiadásában (6x) T:UNC,AU / Switzerland ~2000. One-sided test banknote without value, with "Shakespeare" as an obverse draft, made by the De La Rue banknote printing company (6x) C:UNC,AU
Svájc ~2000. "Orlof Offset" bankjegy tervezet "One Pass (Belépő?)" nyomattal, a De La Rue bankjegynyomda kiadásában (6x) T:UNC,AU / Switzerland ~2000. "Orlof Offset" test banknote with "One Pass (as a ticket?)" print, made by the De La Rue banknote printing company (6x) C:UNC,AU
Svájc ~2000. Egyoldalas bankjegy tervezet "One Pass (Belépő?)" nyomattal, "Shakespeare" hátlapi tervezettel, a De La Rue bankjegynyomda kiadásában (6x) T:UNC,AU / Switzerland ~2000. One-sided test banknote with "One Pass (as a ticket?)" print, with "Shakespeare" as a reverse draft, made by the De La Rue banknote printing company (6x) C:UNC,AU