Classic paintongs and graphics

Number of items: 103

Schubert Ernő (1903-1960): Női portré, 1937. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent. Dekoratív fakeretben, 68×57,5 cm / Ernő Schubert (1903-1960): Portrait, 1937. Pastell on paper, signed upper right. Framed, 68×57,5 cm
10012.

50 000 HUF
132,63
142,86
Kmetty János (1889-1975): Kisváros (Szentendre). Pasztell, ceruza, papír, jelezve jobbra középen lent. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa, az 1979-ben megjelent Kmetty monográfia szerzőjének hagyatékából. Paszpartu bal szélén kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 11x14 cm./ Pastell on paper, signed, framed
10013.

110 000 HUF
291,78
314,29
10014.

280 000 HUF
742,71
800,00
10015.

280 000 HUF
742,71
800,00
Gráber Margit (1896-1993): Csendélet. Olaj, vászon, farostra kasírozva, jelezve balra lent. 65×38 cm. Fakeretben / oil on canvas, mounted on fibre board, signed lower left, framed
10016.

120 000 HUF
318,30
342,86
Czóbel Béla (1883-1976): Csendélet. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42x30 cm / Béla Czóbel (1889-1975): Still life. Mixed technique on paper, signed lower right. Framed. 42×30 cm
10017.

280 000 HUF
742,71
800,00
Iván Szilárd tíz fametszete. Varga Nándor Lajos előszavával. Bp., 1937, [O. M. Képzőművészeti Főiskola], 1 sztl. lev. + 10 (kartonra ragasztott fametszetek, ceruzával jelzettek) t. Kiadói papírmappa, jó állapotban.   A művész, Iván Szilárd (1912-1988) Munkácsy Mihály- és Nemes Marcell -díjas festő- és grafikusművész, főiskolai tanár által DEDIKÁLT példány!
10018.

15 000 HUF
39,79
42,86
Robert Kronabetter Alott (1850 - 1910): A római Colosseum. Olaj, vászon. Jelzett. Restaurált, apró felületi sérülésekkel 70x92 cm Kissé sérült keretben / The Colosseum in Rome. Oil on canvas, signed. Restored, with some minor surface faults, in slightly damaged frame
10019.

300 000 HUF
795,76
857,14
22
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Piaci jelenet. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 15,5x21,5 cm. / watercolour on papíer, signed, framed.
10020.

38 000 HUF
100,80
108,57
Edvi Illés Aladár (1858-1927): Tehén borjával, 1911. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán XI. veneziai Nemzetközi Műkiállítás 1914 raglapjával és címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 29,5×45 cm / watercolour on paper, signed, with Venezia 1914 exhibition label on the reverse, framed
10021.

60 000 HUF
159,15
171,43
Révész Imre (1859-1945): Parasztasszony kosárral. Vegyes technika, papír, kisebb felületi sérülésekkel, restaurált, jelzett, üvegezett keretben 49x33 cm / mixed technique on paper, restored, slightly damaged, framed
10022.

60 000 HUF
159,15
171,43
Pörge Gergely (1858-1930): Vízparti táj, 1899. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 36×32 cm / oil on canvas, signed, framed.
10023.

50 000 HUF
132,63
142,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF