10004.
41. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Felsőbánya - Kettős torony 1925 Rézkarc, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal, üvegezett keretben, 22x17 cm / Vilmos Aba-Novák (1894-1941): Felsőbánya Baia Sprie, 1925. Etching on paper, signed, 22x17 cm