10094.
41. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
95 000 HUF
246,11 EUR, 271,43 USD
Csont Ferenc (1888-1969): Balatoni vitorlásverseny. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán "Dunántúli táj" képzÅ‘művészeti kiállÃtás, Székesfehérvár, István Múzeum, 1952 raglapjával. Restaurált. Fakeretben. 40x50 cm / oil on canvas, signed, with exhibition label on the reverse, restored, framed. 40x50 cm