10052.
41. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
110 000 HUF
Friedlinger Jenő (1890-?): Kastélyenteriőr. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Friedlinger J. Hátoldalán töredékes címkén korabeli, olvashatatlan felirattal. Szélein apró felületi, feltehetően keret által okozott sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm. / oil on canvas, signed lower right, with very minor surface damages on the edges, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!