10071.
41. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
50 000 HUF
Galambos Margit (?-?), működött 1920-30 körül: Portfolio 3 db mappában, össz. 36 db rajzzal. Ceruza, színes ceruza, tus, papír, hártyapapír, jelzés nélkül, albumlapok kartonjaira ragasztva, albumok borítóján monogrammal jelezve. 16,5x9 és 29x20 cm közötti méretekben.