10013.
41. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
110 000 HUF
Kmetty János (1889-1975): Kisváros (Szentendre). Pasztell, ceruza, papír, jelezve jobbra középen lent. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa, az 1979-ben megjelent Kmetty monográfia szerzőjének hagyatékából. Paszpartu bal szélén kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 11x14 cm./ Pastell on paper, signed, framed