10046.
41. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Kövér Gyula (1883-1972): Miskolci udvar kislánnyal, 1910-es évek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 22x30 cm / watercolour on paper, signed, framed