10079.
41. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
150 000 HUF
Molnár C. Pál (1894-1981): Hegyvidéki táj. Olaj, falemez, jelzett. Hátoldalán korabeli címkén feliratozott. Fakeretben, 20×30 cm / Molnár C. Pál (1894-1981): Landscape. Oil on wood, signed. Framed, 20×30 cm