10102.
41. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
180 000 HUF
466,32 EUR, 514,29 USD
Náray Aurél (1883-1948): Dínom-dánom. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x70 cm / oil on canvas, signed, framed