10077.
41. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
65 000 HUF
Pogány Lajos (1873-1947): Art deco hölgyek, 1928. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 80x60 cm. / oil on canvas, signed on the reverse, framed