10022.
41. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Révész Imre (1859-1945): Parasztasszony kosárral. Vegyes technika, papír, kisebb felületi sérülésekkel, restaurált, jelzett, üvegezett keretben 49x33 cm / mixed technique on paper, restored, slightly damaged, framed